تلفن : (5)44433362-086
محمود نجفی: 09183661031

آدرس ایمیل: Sharghgostardelijan@gmail.com

بلاگ آموزشی

مراحل تولیدایزوگام

مراحل تولیدایزوگام

مراحل تولیدایزوگام

یکی از روش های عایق کاری ساختمان ها ایزوگام است.امروزه از این روش بسیار فراوان شده است.در این مقاله شمارا بامراحل تولیدایزوگام آشنا می کنیم و تمامی نکات مهم گفته شده است.

ایزوگام را باروش های متعددی  درست می کنند.مراحل تولید آن ساده اما بسیار مهم است.همه ی ما میدانیم که کارخانه های ایزوگام بسیار فراوان است ؛ولی کارخانه ای که بتواند یک محصول با کیفیت عالی تولید کند اندک شمار است.مراحل تولید هم نیاز به استاندارد ها و اصول کاری خود را دارد تا یک ایزوگام مرغوب به عرضه برسد.اکثر ایزوگام های مورد استفاده توسط شرکت های فروش و نصب ایزوگام یکسان است و در تمامی این این شرکت ها خط تولید یکسان است.

مواد اولیه برای مراحل تولیدایزوگام شامل:

قیر صنعتی ۶۰ الی ۷۰ – تیشو یا پشم شیشه – پلی استر سوزنی – اتکتیک پلی پروبلین – فیلم پلی اتلین – پودر تالک – فویل آلومینیومی – باند – چسب 

مراحل تولیدایزوگام

 

تجهیزات مورد نیاز جهت تولید ایزوگام

برای تولید محصول در شرکت های تولید کننده نیاز به دستگاه ها و تجهیزات متفاوتی است.

 1. بالا بر
 2. پمپ قیر
 3. پمپ آب
 4. دستگاه خط تولید محصول
 5. میکسر تولید پلیمر ایزوگام
 6. نوار نقاله
 7. بویلر روغن
 8. سیستم تصفیه هوا
 9. برج تبدیل نفت کوره به قیر

تولید هر رول ایزوگام

کارخانه تولید محصول بسیار اهمیت دارد و دارای مهم ترین وظیفه در خط تولید کارخانه است.تیشو،پلی آستر، ورق آلومینیوم و مواد پرایمری تشکیل شده از با دستگاه میکسر وارد ورودی دستگاه می شود.در طی مراحل فرآیند تولید مواد اولیه به لایه ی ایزوگام تبدیل می شود،در رول های ۱۰ متری از دستگاه خارج می شود.

فرایند تولید محصول با دستگاه خط تولید در مراحل تولیدایزوگام

در فرایند تولید محصول با توجه به نوع لایه ی محصول مواد افزودنی اضافه می شود.برای مثال در تولید ایزوگام تک لایه به مقدار لازم مواد تیشو پلی استر و … اضافه می شود. مواد افزودنی با پرایمرهای درجه یک آغشته می شوند.در هر شرکت باید از بهترین مواد اولیه و پرایمرهای درجه یک APP استفاده شود تا بهترین محصول با کیفیت مرغوب به بازار عرضه شود.

خط تولید

بسته به نوع محصول (یک لایه -دو لایه)مواد افزودنی تیشو و پلی استر را در تشتک آغشته به قیر اضافه می شود.بعد از آن با مواد پلیمری یا همان قیر دمیده آغشته میشود.ضخامت محصول توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک تنظیم میشودو ورق آلومینیوم پوشیده شده از مواد وارد حوض آب می گردد.لایه ی تولید شده بعد از طی حوض آب و عبور از غلطک ها باعث سرد شدن لایه می شود. در مرحله ی بعدی یک لایه پلاستیک در پشته ی لایه اضافه میشود.

لایه ایزوگام تولید شده وارد آسانسور ذخیره سازی می شود.اسانسور ذخیره سازی باعث ذخیره موقت محصول در دستگاه میشود و مانع متوقف شدن تولید میشود.فن های موجود باعث خشک شدن محصول میشود.

در پایان خط تولید محصول وارد رول کن میشود. محصول را به طول ۱۰ متر به حول مخروطی شکل رول میشود.بعد از رول شدن لایه بریده میشود و توسط پرتاب کننده ها به بیرون پرت میشود.

مشخصات ظاهری ایزوگام

هر یک رول از محصول باید ۱۰ متر طول و ۱ متر عرض داشته باشد.از نظر ضخامت و وزن باید ۴ میلی متر ضخامت و ۳۸ الی ۴۲ کیلوگرم وزن را دارا باشد. توجه داشته باشید که در هر یک متر ایزوگام. به طور تقریبی ۳ کیلوگرم مواد افزودنی قیر پودر و دیگر مواد موجود به کار رفته باشد.

نصب ایزوگام توسط شرکت های معتبر

زمانی که محصول تولید شده از نظر ظاهری دارای استاندارد باشد؛و برای فروش به بازار می رود باید متوجه باشید که توسط شرکت های معتبر تولید شده باشد.بر روی لایه ی ایزوگام حتما نام و مشخصات کارخانه تولیدی و محصول دارا باشد.

بعد از خریداری نصب محصول دارای قوانینی است که هر فردی قادر به رعایت آن نیست.پس زمانی که محصول خریداری میشود؛ سعی کنید از کارگران نصب کارخانه برای نصب استفاده کنید. زیرا محصول با کیفیت نیاز به نصب با کیفیت و رعایت اصول را دارد.

تنها ۳۰ درصد کیفیت وابسته به مواد استفاده ی لایه ی ایزوگام است.۷۰ درصد کیفیت به نصب صحیح بر می گردد.

ایزوگام شرق گستر دلیجان ثبت ۵۲۱:

قیمت ایزوگام جدول روزانه قیمت ایزوگام شرق گستر دلیجان ثبت ۵۲۱ با نصب و اجرا لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان بدون دستمزد نصب در تهران و کرج استعلام قیمت ایزوگام شرق گستر دلیجان در مناطق ۲۲ گانه تهران قیمت نصب ایزوگام در تهران در صورتیکه شما قصد خزید و نصب ایزوگام مرغوب و با کیفیت را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 • تلفن کارخانه:۴۴۴۳۳۳۶۲-(۵)۰۸۶
 • تلفن دفترتهران:۰۲۱۸۸۲۷۷۰۰۱
 • آدرس دفتر دلیجان: دلیجان ضلع شرقی میدان پلیس راه سابق
 • آدرس کارخانه : دلیجان کیلومتر۵جاده اصفهان،شهرک صنعتی-بهارستان اول -نبش بهار۹
 • پست الکترونیک: Info@Sharghgostardelijan.Com
 • آدرس دفترتهران: گیشا-نبش خیابان۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Languages