تلفن : (5)44433362-086
محمود نجفی: 09183661031

آدرس ایمیل: Sharghgostardelijan@gmail.com

بلاگ

قیمت نصب ایزوگام
ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام چگونه می باشد ؟

قیمت ایزوگام با نصب چگونه محاسبه می شود؟ قیمت نصب ایزوگام به عواملی مثل مساحت و متراژ کار، نوع مصالح مورد نیاز، حمل و نقل و ایاب و ذهاب و همچنین وجود نیاز به زیرسازی و آماده سازی، بستگی دارد.

ادامه مطلب »
قیر دمیده
ایزوگام

قیر دمیده چیست؟

قیر دمیده از دمیدن هوای داغ به قیر خالص در مرحله آخر عمل تصفیه به دست می‌آید. که در هوای داغ با دمای ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد توسط لوله های سوراخ دار به محفظه حاوی قیردمیده انجام می شود.

ادامه مطلب »
فرایند تولید قیر
ایزوگام

فرایند تولید قیر چگونه است ؟

در این مقاله فرایند تولید قیر ویژگی ها و عوامل موثر و دیگر عناوین را برای شما بازگو می کنیم.به طور کلی فرایند تولید قیر به دو دسته پیوسته و ناپیوسته تقسیم می شوند.

ادامه مطلب »
آسفالت سرد
ایزوگام

آسفالت سرد چیست ؟

آﺳﻔﺎﻟﺖ ﺳﺮد از اﺧﺘﻼط ﺳﻨﮕﺪاﻧﻪﻫﺎ ﺑﺎ قیرﻫﺎی ﻣﺤﻠﻮل ﯾﺎ قیرآﺑﻪﻫﺎ در دﻣﺎی ﻣﺤﯿﻂ ﺗﻬﯿﻪ و در ﻫﻤﯿﻦ دﻣﺎ ﭘﺨﺶ و ﻣﺘـﺮاﮐﻢ ﻣـﯽﺷـﻮد.در این مقاله بیشتر به این نوع از آسفالت سرد می پردازیم.

ادامه مطلب »
قیرگونی
ایزوگام

قیرگونی چیست ؟

در این مقاله اطلاعاتی درمورد قیرگونی مزایای آن و معایب آن می فهمیم قیرگونی به چه درد ما می خورد قیرگونی چیست ؟ درجه نفوذپذیری قیر و روش های آن را مطرح می کنیم و آگاهی هایی از این نظیر به شما منتقل می کنیم.

ادامه مطلب »
عایق پی
ایزوگام

عایق پی و عایق بام چیست ؟

۱- عایقهای رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( عایق پی ) و ۲- عایقهای رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی ، بدنه استخر و تونلها ( عایق بام ) استاندارد ایران برای هر یک از این عایقها مواردی را معرفی می کند که در این قسمت آمده است.

ادامه مطلب »
Languages