خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031

خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-استاندارد-2لایه-پلیمری-خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-
خرید ایزوگام مرغوب هدف هر کسی که است که میخواهد تعمیر یا نصب ایزوگام انجام دهد . ایزوگام های مختلفی در بازار وجود دارد و شرکت های بسیاری نیز به عرضه ایزوگام میپردازند .
همه این انواع و اقسام مختلف کار خرید ایزوگام را بیش از پیش سخت تر کرده است چرا که معمولا دانش کافی و شناخت کاف

ی از ایزوگام در بین مردم عادی وجود ندارد. ما در شرکت شرق گستردلیجان باور داریم که بهترین ایزوگام ها را عرضه و نصب میکنیم . و بهترین قیمت را در اختیار مشتری قرار میدهیم . با این حال در این پست قصد داریم تا شما را در شناخت ایزوگام مرغوب و اصل از ایزوگام نامرغوب یاری دهیم . با ما همراه باشید .
خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-استاندارد-2لایه-پلیمری-خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-

خرید ایزوگام مرغوب چگونه است09183661031
خرید ایزوگام مرغوب چگونه است09183661031

هنگامی که می خواهید از ایزوگام استفاده کنید باید در چند مرحله ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید ابتدا پیش از انجام هر کاری باید در خرید ایزوگام خود دقت کنید جنس ایزوگام در کارکرد ایزوگام خیلی مهم است انتخاب یک ایزوگام مرغوب باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود . شرکت های متنوعی ایزوگام هایی را ارائه می کنند که هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند شما در هنگام خرید ایزوگام باید به نکاتی توجه کنید که ما دراین مقاله شما را با برخی از این ویژگی ها آشنا می کنیم از جمله این نکات می توان به سالم بودن ایزوگام ، داشتن مارک استاندارد و غیره اشاره کرد .
خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-استاندارد-2لایه-پلیمری-
بخوانید :‌ بهترین قیمت قیرگونی و آسفالت همراه با نصب و اجرا

ایزوگام شرق گستر دلیجان-مراحل تولید
ایزوگام شرق گستردلیجان

در این مقاله ما به تفضیل درباره ی این ویزگی ها صحبت می کنیم تا شما بتوانید در هنگام خرید بهترین نوع ایزوگام را انتخاب کنید . پس اگر شما هم از جمله افرادی هستید که می خواهید برای کار خود ایزوگام خریداری کنید یا دوست دارین در این زمینه اطلاعاتی بدست آورید تا آخر این مقاله همراه ما باشید .

دقت در انتخاب شرکت تولید ایزوگام مناسب

در هنگام خرید ایزوگامدقت کنید ایزوگامی که می خواهید بخرید از کدام شرکت است وسازنده ی ایزوگام آیا دارای مجوزات خاص خود می باشد یا نه و اینکه آیا این ایزوگامی که می خواهید خریداری کنید دارای استاندارد می باشد یا نه و اینکه شرکت توزیع کننده ایزوگام دارای سابقه خوبی است یا نه شما می توانید این اطلاعات را با پرس و جو از افرادی که قبلا از ایزوگام این شرکت استفاده کرده اند جویا شوید یا می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر از کارایی ایزوگام های شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید .

چک کردن ایزوگام قبل از خرید که دارای هیچ گونه بریدگی نباشد

قبل از خرید ایزوگام کاملا ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید که هیچ گونه نقص و عیبی در ایزوگام وجود نداشته باشد و ایزوگام کاملا سالم باشد این مورد را همان  در هنگام خرید و در شرکت تولید کننده مورد بررسی قرار دهید و به بعد موکول نکنید زیرا ممکن است بعضی از این شرکت های تولید کننده دارای خدمات پس از فروش نباشند و بعد از تحویل ایزوگام دیگر ایزوگام را از شما پس نگیرند .

ایزوگام و انواع آن
ایزوگام و انواع آن

انجام چند آزمایش برای تشخیص جنس ایزوگام

روش اول که برای فهمیدن جنس ایزوگام لازم است انجام آزمایش جنس ایزوگام است به این صورت که تکه ای کوچک از ایزوگام را به مدت دو ساعت در داخل فریزر قرار دهید و بعد ایزوگام را خم کنید اگر ایزوگام دچار شکستگی شد نا مرغوب است و اگر تغییری در ایزوگام به وجود نیامد ایزوگام سالم است .
روش دوم از بوی ایزوگام است ایزوگام نامرغوب دارای بوی نامطبوعی است در حالی که ایزوگام مرغوب چنین بویی را نمیدهد بوی نامطبوع ایزوگام های نامرغوب به دلیل به کار رفتن مواد و الیاف مصنوعی نامرغوب است ممکن است ایزوگام در اول بویی نداشته باشد ولی بعد از مدتی شروع به نشان دادن بوهای نامطبوع از خود می کند .
روش سوم آزمایش کشسانی ایزوگام است به این صورت که ایزوگام را بکشید اگر ایزوگام به سرعت پاره شد دارای جنس نامرغوب است ولی اگر ایزوگام در اثر کشیدگی دچار شکستگی یا پارگی نشد یعنی جنس ایزوگام دارای کیفیت خوبی است و قابل اطمینان برای استفاده بر روی پشت بام می باشد .

صادرکننده نمونه
ایزوگام شرق گستر صادر کننده نمونه سال 1397

نکات دیگر در هنگام خرید ایزوگام

۱_ ایزوگام دارای نشان استاندارد ایران باشد . این نشان این خبر را به ما می دهد که ایزوگام خریداری شده توسط کارشناسان اداره ی استاندارد چک شده و دارای استاندارهای مورد نیاز است .
۲_ برای نصب ایزوگام  حتما از افراد مجرب استفاده کنید و به هرکسی این کار را نسپارید بسیاری از شرکتهای توزیع کننده خود مامورانی را برای نصب ایزوگام میفرستند .خرید ایزوگام مرغوب چگونه است09183661031
۳_ عایق را با توجه به منطقه ی جغرافیایی و آب و هوای خاص منطقه ی خود انتخاب کنید مثلا اگر منطقه شما در مناطق گرم و خشک قرار دارد از ایزوگامی استفاده کنید که به سرعت دربرابر نور مستقیم آفتاب دچار پوسیدگی و از ربین رفتنگی نشود .
۴_ به وزن عایق دقت کنید چون برخی از تولید کنندگان وزن عایق را پایین می آورند در هنگام خرید عایق دقت کنید وزن عایق پایین تر از ۳۹ ککیلوگرم نباشد .خرید ایزوگام مرغوب چگونه است.
۵_قبل از خرید ایزوگام حتما اطلاعاتی درباره ی نوع ایزوگام داشته باشید و با توجه به کارکردی که از ایزوگام انتظار دارید ایزوگام خود را انتخاب کنید .خرید ایزوگام مرغوب چگونه است.
6_ حتما در هنگام خرید ایزوگامدقت کنید که ایزوگام خریداری شده از جنس ایزوگام های دو لایه باشد چون ایزوگام های یک لایه به دلیل داشتن تنها پلی استر برای مواردی که جلوی نور مستقیم افتاب می خواهید ایزوگام را مورد استفاده قرار دهید مناسب نمی باشد اما ایزوگام دو لایه چون علاوه بر پلی استر در ساختش از تیشو نیز استفاده می شود مناسب برای پشت بام ها می باشد .
7_ اگر می خواهید که از ایزوگام برای تزیین ساختمان استفاده کنید می توانید از ایزوگام های با روکش سنگ ریزه ای استفاده کنید .

8_ دقت کنید زمان مناسب برای نصب ایزوگام و خرید آن در فصل تابستان می باشد به این دلیل که در تابستان هوا گرم و خشک می باشد و سطح پشت بام ها برای نصب ایزوگام در بهترین حالت می باشد و هیچ رطوبتی بر روی پشت بام وجود ندارد و ایزو گام به خوبی نصب  می گردد .خرید ایزوگام مرغوب چگونه است.

ایزوگام شرق گستر -دلیجان-مراحل تولید

جمع بندی نهایی
  در هنگام خرید اگر به نکات بالا توجه کنید می توانید از خرید ایزوگامشده اطمبنان حاص کنید ایزوگام  خریداری شده را در جای مناسب قرار دهید ایزوگام در جایی که در معرض  خطر است نباشد . دز هنگام نصب ایزوگام به محل نصب ایزوگام دقت کنید که سطح صاف باشد و اشیاء نوک تیز در زیر ایزوگام نباشد در هنگام نصب باید به نکاتی دیگر نیز توجه که ما همه ی این موارد در قالب مقاله ای دیگر تحت عنوان چه نکاتی را باید در هنگام نصب ایزوگام رعایت کرد که می توانید با مراجعه به این مقاله ومقاله های دیگر با اطلاعات کافی ایزوگام خود را نصب کنید امیدوارم از این مقاله استفاده ی کافی را برده باشید از اینکه ما را تا این جا همراهی کرده اید سپاسکذاریم .خرید ایزوگام مرغوب چگونه است

آدرس:دلیجان کیلومتر5جاده اصفهان-شهرک صنعتی-بهارستان اول نبش بهار9

تلفن کارخانه: 08644433362_ 08644433363 _ 08644433364 _08644433365

تلفن دفتردلیجان:08644228315 _08644228316

تلفن دفترتهران:02188277001

مدیرفروش: 09183661031

مدیرعامل:09188660030_ 09107550030

www.sharghgostardelijan.com
www.sharghgostardelijan.net
www.sharghgostardelijan.ir
www.sharghgostardelijan.org
خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-استاندارد-2لایه-پلیمری-خریدایزوگام مرغوب چگونه است 09183661031-خریدایزوگام-شرق گستر-دلیجان-

لایه های ایزوگام

ایزوگام استانداردشرق گستردلیجان

ایزوگام،دلیجان،شرق گستر521

آموزش نصب ایزوگام شرق گستر دلیجان