ایزوگام.فقط شرق گستردلیجان

با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینه‎های مختلف صنعتی محصولات عایق کاری نیز با استفاده از تکنولوژی اروپا و همگام شدن با پیشتازان صنعت ایزوگام دنیا رشد فراوانی داشته است که یکی از مراکز پیشرفته تولید ایزوگام در سالهای گذشته قطب صنعتی دلیجان می‎باشد که بیشترین نیاز کشور و همچنین کشورهای همسایه را از بابت محصولات عایق بندی جواب گو می‎باشد.

لایه های ایزوگام

ایزوگام /پشم شیشه /521
ایزوگام  /پشم شیشه /521

۱- مهمترین مزیت این است که نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
۲- در فصل زمستان نیاز به پارو کردن برف پشت بام نیست زیرا برف به سطح ایزوگام  نمی‎چسبد و نمی‎تواند به آن آسیبی وارد کند.
۳- به دلیل سبکی و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانه‎ها، لوله‎های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… کاربرد دارد. همچنین  از لحاظ وزنی نسبت به آسفالت و موزاییک سبک تر است و هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.

۴- در تولید آن بجز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده(بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.

۵- نصب سریعی دارد همچنین قیمت ایزوگام نسبت به روش‎های دیگر کمتر است.

۶- به علت وجود الیاف شیشه در ساختار آن هرگز دچار پوسیدگی نمی‎شود و البته در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است.

ایزوگام شرق گستر -دلیجان-مراحل تولید
ایزوگام شرق گستر -دلیجان-مراحل تولید

 ایزوگام  دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده می‎باشد.

 شرکت‎های تولیدی ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد فعالیت می‎کنند و هیچ تخلفی مانند استفاده از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه پنهان نمی‎ماند.

ایزوگام شرق گستردلیجان=ویژه 521

صادرکننده نمونه
ایزوگام شرق گستر صادر کننده نمونه سال 1397
  • انواع قیر :
ایزوگام،استخر،پل،تونل،پی ساختمان
رول ایزوگام  و نصب
  • ایزوگام شرق گستر دلیجان
همه این انواع و اقسام مختلف کار خرید ایزوگام را بیش از پیش سخت تر کرده است چرا که معمولا دانش کافی و شناخت کافی از ایزوگام در بین مردم عادی وجود ندارد. ما در شرکت شرق گستردلیجان باور داریم که بهترین ایزوگام ها را عرضه و نصب میکنیم . و بهترین قیمت را در اختیار مشتری قرار میدهیم . با این حال در این پست قصد داریم تا شما را در شناخت ایزوگام مرغوب و اصل از ایزوگام نامرغوب یاری دهیم . با ما همراه باشید .
هنگامی که می خواهید از ایزوگام استفاده کنید باید در چند مرحله ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید ابتدا پیش از انجام هر کاری باید در خرید ایزوگام  خود دقت کنید جنس ایزوگام  در کارکرد ایزوگام خیلی مهم است انتخاب یک ایزوگام مرغوب باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود . شرکت های متنوعی ایزوگام هایی را ارائه می کنند که هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند شما در هنگام خرید ایزوگام باید به نکاتی توجه کنید که ما دراین مقاله شما را با برخی از این ویژگی ها آشنا می کنیم از جمله این نکات می توان به سالم بودنایزوگام ، داشتن مارک استاندارد و غیره اشاره کرد .
ایزوگام طرحدارشرق گستردلیجان
ایزوگام  طرحدارشرق گستردلیجان
  • دقت در انتخاب شرکت تولید ایزوگام مناسب

در هنگام خرید ایزوگامدقت کنید ایزوگامی که می خواهید بخرید از کدام شرکت است وسازنده ی ایزوگام آیا دارای مجوزات خاص خود می باشد یا نه و اینکه آیا این ایزوگامی که می خواهید خریداری کنید دارای استاندارد می باشد یا نه و اینکه شرکت توزیع کننده ایزوگام دارای سابقه خوبی است یا نه شما می توانید این اطلاعات را با پرس و جو از افرادی که قبلا از ایزوگام این شرکت استفاده کرده اند جویا شوید یا می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر از کارایی ایزوگام های شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید .

لایه های ایزوگام

معرفی ایزوگام شرق گستردلیجان

ایزوگام،استخر،پل،تونل،پی ساختمان

نصب انواع ایزوگام فویلدار،ساده و طرح دار بر روی دیوار ساختمان ها

آدرس:دلیجان کیلومتر5جاده اصفهان-شهرک صنعتی-بهارستان اول نبش بهار9

تلفن کارخانه: 08644433362_ 08644433363

تلفن دفتردلیجان:08644228315 _08644228316

مدیرفروش: 09183661031