ایزوگام-ایزوگام-ایزوگام-ایزوگام شرق گستردلیجان

از سری مقالات پیشگامان صنعت ایزوگام در این مقاله قصد داریم به معرفی شرکت شرق گستر دلیجان کد 521 بپردازیم که یکی از پرچم داران تولید عایق رطوبتی در دلیجان می‌باشد.

شرکت شرق گستر دلیجان در سال 1380 در زمینی به متراژ 20 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی ایزوگام دلیجان (کیلو متر 5 جاده اصفهان – خیابان بهار نهم) تاسیس گردیده در سال 1382 پروانه بهره برداری این شرکت توسط اداره صنایع صادر گردید و شرکت شرق گستر دلیجان جز بزرگترین کارخانه‌های تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران در آمد.

شرکت ایزوگام شرق گستردلیجان دارای 6هزار متر مربع سوله زیرین اعم از سالن تولید و انبار مواد تولیدی و انبار مواد اولیه و دفاتر اداری می‌باشد.

ایزوگام-ایزوگام-ایزوگام-ایزوگام شرق گستردلیجان
ایزوگام شرق گستردلیجان

میزان تولید ایزوگام شرق گستردلیجان

شرکت شرق گستردلیجان دارای 3 خط تولید با توان 72هزار متر مربع عایق می‌باشد که در 3 شیفت کاری 8 ساعته هر خط تولید در 24 ساعت 30 هزار متر مربع تولید می‌کند.

ایزوگام شرق گستر دلیجان-مراحل تولید
ایزوگام شرق گستردلیجان

نحوه فروش ایزوگام شرق گستر دلیجان

شرکت شرق گستردلیجان برای بازاریابی محصولات خود اقدام به اعطای نمایندگی نصب و فروش ایزوگام در اکثر نقاط کشور نموده و با همایت از این نمایندگی‌ها باعث تقویت نماینده‌ها و فروش بیشتر هر نماینده شده است که کل نمایندگی‌های شرکت زیر نظر دو مدیر فروش کار آمد کار می‌کند.

تهیه مواد اولیه ایزوگام شرق گستردلیجان

شرکت شرق گستر دلیجان بعد از رایزنی با کشورهای متعدد تولید کننده مواداولیه (فویل و تیشو ) اکنون خود بزرگترین وارد کننده مواد فوق در ایران می‌باشد و علاوه بر تولید عایق رطوبتی خود فروشنده مواد اولیه به کارخانه‌های دیگر نیز می‌باشد.

تولیدات این شرکت با دستگاههای مجهز و طبق استاندارد جهانی در آزمايشگاه شركت پس از تاییدو کنترل کیفیت به بازار عرضه می‌گردد.

ایزوگام طرحدارشرق گستردلیجان
ایزوگام طرحدارشرق گستردلیجان

سطح رویی ایزوگام را بررسی کنید:

یک راه‌حل تشخیص خراب بودن یا نبودن ایزوگام این است که به سطح رویی آن دقت کنید، اگر نخ‌های لایه الیاف رویی که همان الیاف تیشو نخدار است قابل رویت باشد، یعنی عمر مفید ایزوگام تمام شده است و باید بزودی تعویض شود.

بررسی سلامت ایزوگام عایق رطوبتی521-استاندارد

ایزوگام شرق گستر صادر کننده نمونه سال 1397
ایزوگام شرق گستر صادر کننده نمونه سال 1397

نصب سریع، آسان و تمیز، دوام طولانی، تنوع پوشش خارجی، امکان تعمیر موضعی، وزن سبک، انعطاف فیزیکی در سرما و ثبات شکلی در گرما همچنین دارای قیمت ایزوگام مناسب برای مصرف کننده می‌باشد و هر آنچه مهندسی ساختمان جهت عایق کاری نیاز دارد عایق رطوبتی شرق گستررا به محصولی مرغوب در صنعت ایزولاسیون ساختمان و موارد خاص تبدیل نموده است.

ارتباط تمیز یا کثیف بودن پشت‌بام با سلامت ایزوگام

تمیز بودن یا کثیف بودن پشت‌بام هم معیار خوبی برای تشخیص کیفیت ایزوگام است. اگر پشت‌بام و مخصوصا زیر کولرها هر ماه نظافت نشود، ایزوگام به سرعت آسیب می‌بیند و خراب می‌شود. پس اگر پشت‌بام بیش از اندازه کثیف بود، بدانید که یا ایزوگام خراب شده یا بزودی خراب خواهد شد. اگر کولرها هم نشت آب داشته باشند، می‌تواند یک نشانه از خراب شدن ایزوگام باشد، چون نشست آب کولر به سرعت به فویل ایزوگام آسیب می‌زند.

قطعا هیچ‌کس دوست ندارد در یک خانه جدید درگیر تعمیر ساختمان شود، پس لازم است با دانستن نکات بالا حتما نگاهی به ایزوگام سقف ساختمان بیندازیم. با این‌ کار مطمئن می‌شویم که عایق‌بندی سقف آپارتمان در آینده‌ای نزدیک دردسرساز می‌شود یا اینکه می‌توان با خیال راحت رویش حساب کرد. فقط یادتان باشد که برای بازدید از یک خانه حتما در روشنایی روز بروید که بتوانید موارد گفته شده را بررسی کنید.

آدرس:دلیجان کیلومتر5جاده اصفهان-شهرک صنعتی-بهارستان اول نبش بهار9

تلفن کارخانه: 08644433362_ 08644433363 _ 08644433364 _08644433365

تلفن دفتردلیجان:08644228315 _08644228316

تلفن دفترتهران:02188277001

مدیرفروش: 09183661031

معرفی ایزوگام شرق گستردلیجان

لایه های ایزوگام

ایزوگام وکاربردقیردرشرکت شرق گستردلیجان521

ایزوگام.فقط شرق گستردلیجان