ایزوگام-روش نصب-تحقیق

خلاصه آنچه در تحقیق ایزوگام چیست ؟ می خوانید.

سابقه ايزوگام

هخامنشيان هم ايزوگام داشتند
بررسي‌هاي باستان‌شناسي و پژوهش‌هاي مختلف در محوطه باستاني تخت جمشيد نشان مي‌دهد كه مهندسان هخامنشي ۲۵۰۰ سال پيش براي عايق‌بندي بخش‌هاي مختلف بناهاي خود از قير استفاده مي‌كردند.

ایزوگام-روش نصب-تحقیق

محوطه باستاني تخت جمشيد مجموعه‌اي كامل از سازه‌ها و بقاياي مربوط به دوره هخامنشي است كه در زمان داريوش اول و در سال ۵۱۸ پيش از ميلاد ساخته شده است. اين مجموعه شامل تخت جمشيد، حصارها، كاخ‌ها، بخش‌هاي خدماتي، نظام‌هاي آبرساني و بخش‌هاي ديگري است.

ایزوگام-روش نصب-تحقیق
«عليرضا عسگري»، سرپرست گروه باستان‌شناسي مجموعه تخت جمشيد گفت: «در سال‌هاي متمادي گذشته باستان‌شناسان در جريان كاوش و بررسي محوطه تخت جمشيد با بررسي دقيق مصالح به كار رفته در تخت جمشيد متوجه شدند، ايرانيان باستان از خشت، سنگ، چوب و فلز براي ساخت تخت جمشيد استفاده مي‌كردند.»
مهندسان براي جلوگيري از نفوذ آب هم همواره در جست و جوي چاره بودند. سرپرست تيم باستان‌شناسي در تخت جمشيد با بيان اين مطلب گفت: «در جريان كاوش در بخش‌هاي مختلف و در بين جرزهاي سازه تخت جمشيد شامل كف و آب‌راه‌هاي زيرزميني تخت جمشيد به آثاري از قير برخورد كرديم كه نشان مي‌دهد مهندسان اين سازه از قير به عنوان عايق استفاده مي‌كردند.»
به اعتقاد عسگري اين قير، نقش ايزوگام را براي سازه عظيم هخامنشي داشته‌است. وي يادآور شد: «اين مهندسان از قير سياه رنگ در اين سازه استفاده مي‌كردند. آثار اين قير هنوز هم در بخش‌هاي مختلف تخت جمشيد ديده مي‌شود. قير از نفوذ آب به زير صفه تخت جمشيد جلوگيري کرده و يكي از عوامل مهم براي حفاظت از محوطه باستاني تخت جمشيد در طول ۲۵۰۰ سال بوده است.مجموعه تاريخي و پايتختي تخت جمشيد مهم‌ترين پايتخت حكومت هخامنشي است كه در استان فارس و در نزديكي شهر شيراز جاي گرفته است.

ایزوگام-روش نصب-تحقیق

ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان

 

نصب ایزوگام شرق گستردلیجان
نصب ایزوگام شرق گستردلیجان

عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف زمینه جدیدی برای مصرف امولسیونی پلیمر پایه آب امروزه مانند قرنها پیش ساخته شده از قیر همچنان بعنوان رایج ترین روش پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد می باشد حتی امولسیونهای ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده اند. همانطور که می دانید باید قیروگونی را تا میزان ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داد، ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار می باشد. بنابراین امولسیونهای ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام-روش نصب-تحقیق
اینگونه امولسیونهای نفتی در آب حدوداً دارای ۵۰% قیر می باشد. با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر و قیر بصورت بیندر باقی می ماند.
ترکیبات کف سازی بام، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملا‏ً متفاوتی دارند، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک ( فیلم )با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد.
از جمله مزایای این عایق جدید به شرح زیر است :
۱– فاقد آلودگی و آسیب های فیزولوژی می باشد.
۲– کاربرد آنها ساده است.
۳ – رنگ پذیرند.
۴– خطر آتش سوزی ندارند.
۵– چسبندگی خوبی نسبت به سطوح مختلف دارند.
در این مقاله به معرفی عایقهای قیروگونی و عایقهای پیش ساخته، سپس به معرفی یک نوع عایق جدی که از رزینهای اکریلاتی و استایرنی محلول در آب ساخته شده می پردازد.

نصب ایزوگام شرق گستردلیجان
نصب ایزوگام شرق گستردلیجان

 فهرست مطالب تحقیق ایزوگام چیست ؟ را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

ایزوگام-روش نصب-تحقیقعنوان
ايزوگام چيست ؟
مشخصات عایق ایزوگام پشم شیشه 521
سابقه ايزوگام!
ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان
چکیده
ایزوگام، تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان
مشخصات ساختاری
مواد تشکیل دهنده عایق
خشک شدن
قابلیت پوشش
روش ترمیم
مزایای این عایق
نتایج
جمع بندی، نتیجه گیری و پیشنهادات
بخش طراحی و مهندسی
بخش بازرگانی
بخش خدمات و پشتیبانی
بخش تعمیرات و نگهداری
بخش آزمایشگاه
توزیع نیروی انسانی از نظر تجربه
بخش تولید
بخش بازرگانی
بخش خدمات و پشتیبانی
بخش آزمایشگاه
تأمین اولیه
تکنولوژی
آزمایشگاه
بررسی نحوه توزیع کالا
سیاست حضور در بازار
مسائل مالی
نهاد هماهنگی
درباره تیشو
تولید لایی پلی استر
روش refrenc کردن دستگاه
تست محصول
منابع
ایزوگام شرق گستردلیجان
ایزوگام شرق گستردلیجان
توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
ایزوگام-روش نصب-تحقیق
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید.
ایزوگام-روش نصب-تحقیق
آدرس:دلیجان کیلومتر5جاده اصفهان شهرکصنعتی بهارستان اول نبش بهار9
تلفن کارخانه:08644433362—08644433363—08644433364—08644433365—
تلفن دفتردلیجان:  08644228315—08644438316
همراه فروش:  09183661031
مدیرعامل  09188660030—09107550030
ایزوگام-روش نصب-تحقیق